Atbalstītāji

Viss sākās ar Ikšķiles Brīvo skolu un Kristīni ĶIVKU. Pat iedomāties nevaram, kas būtu noticis, ja 2015.gada pavasarī mēs nebūtu satikuši Kristīni. Droši, ka nekas nebūtu noticis. Vienvārdsakot, Krustmāte. Paldies!

Brīvā Māras skola palīdzēja veidot gan savu mugurkaulu, gan pašpārliecību. Lai visi labie gari stāv Jums klāt! Paldies Ingai, Ailitai un visām pārējām meitenēm!

Kristaps BLAUBERGS (Arhitektūras students) un Krišs ROZENŠTOKS (Biomedicīnas inženierzinātņu students). Šie jaunie talanti labprāt mums piedāvāja savu instalāciju HOUSE of LIGHT, kuru biedrība veiksmīgi izmantoja kā instrumentu, kas paspilgtināja ideju sarunu festivālā LAMPA šī gada jūlijā Cēsīs. Otrs mēģinājums instalācijas izvietošanai bija Preiļu pilsētas svētkos. Naktī šis objekts pārsteidza jebkuru, kurš to ieraudzīja. Paldies Jums par to!

Kristaps BLAUBERGS ir arī mūsu jauno telpu Aglonas ielā 22, Preiļos, skiču dizainiskais un saturiskais autors.

Kaspars VENDELIS – mūsu iedvesmotājs un fans vienlaikus. Cilvēks, kurš savu prakstisko pieredzi, citādo redzējumu pasaules kārtībai neslēpj zem pūra, bet vienmēr laipni piedāvā arī citiem interesentiem mūsu pasākumu ietvaros. Augam līdz ar Tevi, Kaspar! Paldies par šo iespēju!

Miķelis STUDERS laipni piedāvāja visos mūsu pasākumos vienīgo pasaulē auditorijas iesaistīšanas mikrofonu Catch Box. Vairāk info http://eu.getcatchbox.com/. Milzīgs paldies par to Tev, Miķeli. Ļoti mācāmies tieši šo paļaušanos un uzticēšanos!

Astrīda VUCĀNE ir Krustmāte. Labā enerģija, labie vārdi, bišu vaska krītiņi, nesavtīga izpalīdzēšana jebkuros apstākļos – spēks, ko spējam novērtēt! Paldies!